3'150'lik bir Ofset Kağıt Rulosu

3'150'lik bir Ofset Kağıt Rulosu

3-x150-1ply ofset kağıdı haddeleme

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Boğaz Technology Co, Ltd   24 Temmuz 2008 tarihinde kurulan firmamız ağırlıklı olarak kağıt, karbonsuz kağıt, yapışkan etiketlerden oluşan termal kağıtlar üretmektedir. Ayrıca bilgisayar baskı kağıdı, faks kağıdı, kopya kağıdı, termal kayıt kağıdı, ATM kağıdı, teslimat emirleri, gizli zarflar , makbuzlar, el kitapları, promosyonel renkli sayfalar, tıbbi kağıt ve benzeri! Biz Çin yüksek kaliteli iş kağıdı yaratmayı hedefliyoruz!


Ofset kağıt rulosu (Bond kağıt rulosu): 3'x150''1set ofset rulo


1101.jpg3.jpg

SSS

1. Neden bizi seçmelisiniz?

1. Üretiyoruz ve rekabet edebiliyoruz.

2. kalite memnuniyeti garantisi.

3.free örnekler sunar

4.OEM ve özelleştirme mevcuttur .

2. Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş için satış elemanımızdan herhangi biriyle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen gereksinimlerinizin ayrıntılarını olabildiğince net bir şekilde belirtin. Bu yüzden size teklifi ilk anda gönderebiliriz. Tasarım yapmak veya daha fazla tartışma yapmak için, herhangi bir gecikme durumunda MSN Messenger, Skype veya diğer hızlı yollarla bizimle iletişime geçmek daha iyidir.

 

3. Ne zaman fiyat alabilirim?

Genellikle soruşturmanızı aldıktan sonra 24 saat içerisinde teklif veririz.

 

4. Kalitenizi kontrol etmek için nasıl numune alabilirim?

 

Fiyat onayından sonra kalitemizi kontrol etmek için numune talep edebilirsiniz. Ekspres kargoyu ödediğiniz sürece, tasarım ve kağıt kalitesini kontrol etmek için boş bir numune için ücretsiz.

 

5. Numuneyi ne kadar süreyle alabilirim?

Örnek ödemeyi ödediğinizde ve bize doğruladığımız dosyaları gönderdikten sonra, numuneler 3-7 gün içinde teslimata hazır hale gelecektir. Numuneler ekspres yoluyla gönderilecek ve 3-5 gün içinde ulaşacak.

 

6. Teslim şartlarınız nedir?

FOB, CFR, CIF vb. Kabul ederiz. Sizin için en uygun veya uygun maliyetli olanı seçebilirsiniz.Sorgulama